Gerda Noormägi

Gerda Noormägi on European Innovation Academy tegevjuht, kellel on laiaulatuslikud kogemused ärijuhtimise ja täiskasvanuhariduse alal. Tema roll organisatsiooni juhtimisel ning pühendumus globaalse ettevõtlusmõju laiendamisele on viinud ambitsioonika eesmärgini inspireerida 2033. aastaks 100 miljonit ettevõtjat. Lisaks on ta töötanud Eesti Politsei- ja Piirivalveametis, juhtides organisatsiooni juhtimiskvaliteedi parandamist, ning on olnud külalisõppejõud Estonian Business School’is. Ta on rahvusvaheliselt sertifitseeritud Thomas DISC meetodi kasutaja ja konsultant, mis võimaldab tal efektiivselt arendada juhtimisoskusi ja meeskonnatööd. Gerda omandatud magistrikraad andragoogika erialal, täiskasvanute koolitaja kutsetunnistuse 6. tase, bakalaureusekraad ärijuhtimises ja finantsjuhtimises ning täiendõpe kvaliteedijuhtimises toevad tema visiooni hariduse, innovatsiooni ja ettevõtluse sünteesist. Tema kirg on luua keskkondi, mis soodustavad kasvu ja positiivseid muutusi, ning ta on pühendunud koostööle, teadmiste jagamisele ja ühisõppele innovatiivse ettevõtluse teekonnal.

VISIOON

MISSIOON

Gerda visioon on luua ülemaailmne ettevõtluskogukond, kus koonduvad haridus ja innovatsioon, et toetada iga ettevõtjat tema potentsiaali täielikul realiseerimisel. Tema eesmärk on inspireerida 2033. aastaks 100 miljonit ettevõtjat.

Gerda missioon on tipptasemel kogemuspõhise õppe abil võimestada ettevõtjaid üle maailma realiseerima oma personaalset ja professionaalses potentsiaali ning valmistama ettevõtjaid ette innovaatiliste läbimurrete loomiseks ja edukaks äritegevuseks globaalsel turul.