you-x-ventures-6awfTPLGaCE-unsplash

DISC Personaalse Profiili Analüüs

Inimese suhtlemis-, käitumis- ja juhtimisstiile kirjeldav test, mis aitab välja selgitada eelistatud käitumise ja loomuomased tugevused ning kuidas neid isiklikus ja tööalases tegevuses rakendada.

Koolitus- ja arendustegevus

Koolitus- ja arenguprogrammide loomine ning läbiviimine konkreetsete oskuste parandamiseks või üldise arengu ja kasvu soodustamiseks.

thomas-drouault-IBUcu_9vXJc-unsplash

Ühepäevane praktiline koolitus tõhusa meeskonnatöö loomiseks

Selleks, et su tiim saavutaks edu, vajad sa inimesi. Mitte ainult neid, kelle resümee on sobiv, vaid ka neid, kes julgevad esitada väljakutseid, kes uuenduslike ideeedega välja tulevad, kes töö ära teevad ja kes süsteemi ja fakte nõuavad. Täiuslikult tasakaalus meeskonna loomiseks ja selles rahulolu hoidmiseks pead sa teadma, millist käitumist erineva käitumisstiiliga inimesed sinult ootavad, mis neid motiveerib ja mis hirmutab.

Thomas DISC meetod on asendamatu tööriist nii isiklikest tugevustest, loomulikest eeldustest ja motivaatoritest teadlikumaks saamiseks, inimese suhtlemis-, käitumis- ja juhtimisstiilide kirjeldamiseks kui ka inimese sobivuse hindamiseks ametikohale, töörolli või meeskonnatöösse.​

Koolituse eesmärgid:

  • Õppida tundma iseenda ja oma meeskonnaliikmete käitumisstiile ja
    nende mõju suhtlusele
  • Mõista erinevaid inimesi motiveerivaid ja takistavaid asjaolusid
  • Leida efektiivsemaid teid suhtlemiseks erinevate inimestega oma
    organisatsioonis ja väljaspool
  • Võtta isiklikke ja meeskondlikke eesmärke lähitulevikuks